خدمات ساختمانی

بهترین شرکت باربری در تهران ✔️【سال 1402】+ لیست 7 تایی – مجله طرح یک

آشنایی با بهترین شرکت باربری در تهران

در این مقاله به معرفی 7 تا از بهترین شرکت باربری در تهران به همراه مشخصات (شامل آدرس،تلفن و…) و در ادامه به تعریفی از شرکت‌باربری، انواع شرکت های باربری، نکات مهم در انتخاب بهترین شرکت باربری در تهران، مزایای استفاده از شرکت باربری و عوامل موثر بر تعیین هزینه باربری می پردازیم.

با توجه به شرایط زندگی امروزه یکی از مهم ترین دغدغه های افراد انتخاب بهترین شرکت باربری است.

تصویر آشنایی با بهترین شرکت باربری در تهران

مهم نیست قصد اسباب کشی منزل، ادارات، شرکت ها و هر جایی را که داشته باشید باید از افراد یا شرکت های دیگر که تجربه کافی در این زمینه دارند استفاده کنید.در گذشته از افرادی استفاده می شد که می توانستند با قدرت و مهارت کافی اثاثیه منزل را جابجا کنند. این افراد می‌توانستند همسایه، اقوام یا دوستان باشند، یا می‌توانستند کارگرهای اسباب کشی استخدام کنند. از زمان ظهور شرکت های باربری، بسیاری از مردم تمایل دارند حمل و نقل اثاثیه و کالاهای خود را به دست افراد آگاه و واجد شرایط بسپارند.

این روزها بسیاری از افراد نگران هستند که جابجایی به اثاثیه و دارایی آنها آسیب برساند. جای نگرانی نیست زیرا بهترین شرکت های باربری از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه استفاده می کنند و خدمات تخصصی ارائه می دهند.

از این قسمت نیز میتوانید مقاله بهترین شرکت نظافتی ساختمان را مطالعه فرمایید.

شرکت باربری چیست ؟

تصویر شرکت باربری چیست

باربری  را می توان به عنوان جابجایی و انتقال اثاثیه اداری یا مسکونی از یک مکان به مکان دیگر تعریف کرد. قبلاً این کار توسط خود افراد انجام می شد که باید وسایل منزل را با وسیله نقلیه شخصی بسته بندی، حمل و به مکان جدید منتقل می کردند. از آنجایی که شرکت های باربری رایج تر شده اند، اسباب کشی بسیار آسان تر و استرس کمتری شده است. شرکت های باربری در  تهران می توانند اثاثیه شما را هم برای منزل و هم محل کارتان با دقت بسته بندی و حمل کنند.

انواع شرکت‌های‌باربری :

تصویر انواع شرکت‌های‌باربری

۱- حمل و نقل بین المللی

۲- حمل و نقل داخلی سراسری

۲- حمل و نقل استانی

۴- حمل و نقل درون شهری

۵- حمل و نقل بارهای خاص و ترافیکی

۶- حمل و نقل دارو

۷- حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل

۸- حمل و نقل مواد فاسد شدنی

معرفی بهترین شرکت باربری در تهران :

تصویر معرفی بهترین شرکت باربری در تهران

از آنجایی که هر شرکت اقلام را به نحو احسن بسته بندی، بارگیری و چیدمان می کند، انتخاب بهترین شرکت باربری در تهران با پرسنل ماهر بسیار مهم است. به عنوان مثال، اگر کارگر باربری به اندازه کافی دقت نداشته باشد، ممکن است کالا در حین حمل آسیب ببیند یا از بین برود. اطمینان حاصل کنید که هزینه حمل و نقل پایین منجر به مشکلاتی مانند گم شدن وسایل، تاخیر در بارگیری، کالاهای آسیب دیده و غیره نمی شود.

7 تا از بهترین شرکت باربری در تهران را بشناسید:

  • شرکت ظریف بار

ظریف بار ،با سابقه درخشان در انجام امور باربری، یکی از بهترین شرکت باربری در تهران است. این مجموعه اساس کار خود را در جلب رضایت مشتری قرار داده است.

این مجموعه توانایی‌های لازم برای جابه‌جایی بار در تمام نقاط ایران را به بهترین شکل دارد.

تلفن تماس : ۰۹۱۹۶۰۴۰۳۲۱

  • شرکت صداقت بار

صداقت بار در سال 1389 شروع به کار در این حوزه باربری کرد و با گذر زمان و جلب اعتماد از طرف همشهریان استان تهران، این شرکت جزو یکی از بهترین شرکت باربری در تهران می باشد.

این شرکت با گذر زمان به فکر گسترش محدوده خود شد و شعبه هایی در غرب ، مرکز و شمال تهران افتتاح کرد تا هم دسترسی همشهریان آسان تر شود و هم سرعت در انجام کار و خدمات رسانی با کیفیت بهتری صورت گیرد.

تلفن تماس : 02188230943

  • شرکت پرک بار

شرکت پرک بار در امر بسته‌بندی و حمل اثاثیه منزل در استان تهران می‌باشد که با مجوز رسمی از اتحادیه باربری‌های تهران به صورت شبانه روزی (حتی در تعطیلات) خدمات جابجایی وسایل منزل و باربری را با وانت، نیسان و کامیون انجام می‌دهد و تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما انجام می‌دهد.

آدرس:تهران پارس، فلکه چهارم،بلوار پروین خ ۱۳۱،ک ۲۱۴،پ 241

تلفن تماس: 02177331318

4) شرکت جهان پیمان بار

شرکت جهان پیمان بار به صورت شبانه روزی و با سال‌ها سابقه درخشان در زمینه خدمات باربری بین شهری به صورت شبانه روزی به با قیمت مناسب زیر نظر اتحادیه باربری آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می‌باشد.

تلفن تماس: ۷۵۰۷۸۰۰۰ـ۰۲۱

5) شرکت اطلس بار

شرکت اطلی بار،با سال‌ها سابقه‌ی درخشان در خدمات بسته بندی اقلام ریز و درشت، حمل و نقل و باربری، جابجایی بار و اثاث کشی، آماده ارائه‌ی خدمات به همشهریان عزیز تهرانی می‌باشد. شرکت اطلس بار در زمینه بسته بندی وسایل منزل و مبلمان افراد متخصص را برای ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمت اعزام می‌کند.

تلفن تماس : 02122299940

مجله طرح یک همواره در تلاش است تا لیستی از بهترین شرکت باربری در تهران را تهیه و خدمت شما عزیزان ارائه کند.

ویژگی‌های بهترین شرکت باربری در تهران :

تصویر ویژگی‌های بهترین شرکت باربری در تهران

برای اینکه بتوانید بهترین شیوه باربری و جابجایی را انتخاب کنید، ابتدا بهترین شرکت باربری در تهران یک مشاوره خوب و رایگان به شما ارائه می دهد. همچنین اپراتورها موظف به ارائه خدمات 24 ساعته هستند. یکی از ویژگی‌های بهترین شرکت باربری در تهران این است که به شما در نظم دادن به وسایلتان کمک می‌کند و دارای پرسنل و کارکنان متخصص و امانت‌دار باشد.

یکی دیگر از ویژگی های بهترین شرکت باربری در تهران این است که از مجوز باربری برخوردار باشد. داشتن یک مجوز از اتحادیه باربری تهران از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. مرحله بعد دریافت بارنامه و بیمه نامه رایگان برای جابه جایی و ارسال کالا است.

داشتن کارگران خوش اخلاق و آموزش دیده یکی دیگر از ویژگی های بهترین شرکت باربری در تهران است و همچنین باید از وسایل نقلیه خوب و مناسب برای باربری استفاده کنند. تمامی این خودروها اعم از وانت، نیسان، خاور اسباب کشی وکامیون باربری، باید موکت شده و مجهز به طناب و کارتن باشد تا از تماس محموله ها در هنگام باربری جلوگیری شود.

نکات مهم در انتخاب بهترین‌شرکت‌باربری :

تصویر نکات مهم در انتخاب

  1. داشتن مجوز:

اولین دغدغه برای انتخاب بهترین شرکت باربری در تهران این است که آیا شرکت مجوز اتحادیه باربری در تهران را دارد یا خیر. اولین قدم برای ارزیابی مشروعیت بهترین شرکت باربری این است که ببینیم آیا دارای مجوز و پروانه کسب از اتحادیه است یا خیر.

برخی از شرکت ها ممکن است ادعا کنند که خدمات جابجایی را با وجود نداشتن مجوز ارائه می‌کنند، اما نمی‌توان به کیفیت کاری که انجام می دهند اطمینان کرد.

  1. سرعت مناسب باربری:

به طور کلی، هر چه فرآیند باربری و جابجایی اثاثیه در هنگام باربری با سرعت بیشتری صورت بگیرد، احتمال آسیب دیدن وسایل و … به مرور زمان کمتر است.

  1. سوابق شرکت باربری:

در بیشتر اوقات شما ممکن است اطلاع چندانی از شرکت باربری که با شما تماس گرفته اند نداشته باشید. برای تعیین اینکه آیا این شرکت برای جابجایی اثاثیه شما مناسب است یا خیر، کافی است برای دسترسی به قسمت نظرات مشتریان بر روی وب سایت شرکت کلیک کنید.

  1. سوال از دوستان:

یکی از مهم ترین نکات در انتخاب بهترین شرکت باربری در تهران، پرسش از دوستان برای معرفی آن است. پرسیدن از خانواده، دوستان، همکاران و همسایگانی که به تازگی نقل مکان کرده اند، در زمان جستجوی بهترین شرکت باربری در تهران، در زمان و استرس شما صرفه جویی می کند. بهترین پیشنهادها همیشه از طرف کسانی است که به آنها اعتماد کامل دارید.

  1. انتخاب ماشین مناسب:

فرض کنید برای جابجایی چند وسلیه که ممکن است در یک وانت بار به راحتی جا، از یک وسیله بزرگتر استفاده کنید.

  1. هزینه های منصفانه باربری:

یکی دیگر از نکات مهمی که اکثر مردم هنگام انتخاب بهترین شرکت باربری در تهران در نظر می گیرند، هزینه منصفانه باربری در ازای خدماتی است که ارائه می دهند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا