خدمات ساختمانی

بهترین نقاش ساختمان در تهران ⚜️ لیست 9 تایی ⚜️

آشنایی با بهترین نقاش ساختمان در تهران

در این مقاله ابتدا به بررسی ویژگی ها و دلایل انتخاب بهترین نقاش ساختمان در تهران بعلاوه معرفی 9 تا از بهترین نقاش های ساختمان در تهران به همراه مشخصات (شامل آدرس،تلفن و…) و در ادامه به تعریفی از نقاشی ساختمان و انواع رنگ و نکات مهم مربوط به آن می پردازیم.

از آنجایی که رنگ ها به خانه ها جان می بخشند، نقاشی ساختمان ساده ترین، بهترین و موثرترین راه برای تغییر دکوراسیون داخلی است.

تصویر آشنایی با بهترین نقاش ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در تهران راهی ساده و در عین حال موثر برای دمیدن روح تازه ای به خانه ها و مشاغل ماست.

یافتن بهترین نقاش ساختمان در تهران یا دسترسی به شرکت نقاشی ساختمان در تهران یکی از چالش های نقاشی نما و خانه در تهران است.

نقاشی ساختمان

تصویر نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمانی سریع ترین و موثرترین روش در تغییر فضاهای داخلی و خارجی ساختمان ها می باشد.

رنگ آمیزی موجب از بین رفتن ایرادات دیوارها و سقف خانه و همچنین زیباسازی فضای مورد نظر می شود.

یکی از خدمات ساختمانی که تنوع زیادی دارد و به تعبیری دنیایی خاص خود را دارد نقاشی ساختمان است. به عنوان مثال رنگ آمیزی با پلاستیک، روغن یا رنگ اکریلیک بی بو در تمام مناطق تهران و شهرستان ها، رنگ آمیزی با غلتک برای نمای ساختمان، گچ بری، رنگ آمیزی ویلاها و رنگ آمیزی منازل نوساز از جمله خدمات نقاشی هستند. که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد و در نتیجه توصیه ها و اطلاعات منحصر به فرد هستند.

نقاشی داخل ساختمان یکی از کارآمدترین روش ها برای تغییر آن است. بسیاری از ما از رنگ استفاده می کنیم تا خانه هایمان سرزنده تر و جذاب تر شود. در واقع رنگ آمیزی خانه و رنگ آمیزی سازه یکی از کارهای اولیه برای بازسازی و تغییر دکوراسیون است و به زیبایی ملک کمک زیادی می کند. برای خانه های تازه ساخته، بسیاری از مردم از نقاشی ساختمان نیز استفاده می کنند زیرا این یک گزینه فوق العاده برای رنگ آمیزی دیوارهای داخلی خانه و ایجاد یک فضای زندگی دوست داشتنی است.

انواع رنگ برای نقاشی ساختمانی

تصویر انواع رنگ برای نقاشی ساختمانی

رنگ های ساختمانی به طور کلی به دو دسته قابل شستشو و غیر قابل شستشو تقسیم‌بندی می‌شود که هر کدام از آنها انواع مختلفی دارند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رنگ پلاستیکی
 • رنگ روغنی
 • رنگ پتینه
 • رنگ اکریلیک
 • رنگ بلکا
 • رنگ مولتی کالر
 • رنگ سیلر کیلر
 • رنگ کنیتکس
 • رنگ اپوکسی
 • رنگ روغنی بی بو

معرفی بهترین نقاش ساختمان در تهران

تصویر معرفی بهترین نقاش ساختمان در تهران

بهترین نقاشی‌های ساختمان را می‌توان بر اساس متغیرهای مختلفی انتخاب کرد، اما به لطف تخصصی که در طول سال‌ها از جامعه نقاشی ساختمان دریافت کرده‌ایم، اکنون در معرفی بهترین نقاشی‌های ساختمانی و بیان مزایای آنها اطمینان داریم.

اگر می خواهید تغییری مقرون به صرفه در دکوراسیون و ظاهر خانه یا محل کار خود ایجاد کنید، رنگ را می توان با دقت انتخاب کرد. آیا به دنبال بهترین نقاش ساختمانی مقرون به صرفه درشهر تهران هستید؟ … باید در نظر داشته باشید که کیفیت محصول نهایی بسیار مهم است و یک نقاش آموزش دیده می تواند کار را به سرعت انجام دهد و آنچه را که نیاز دارید در اختیار شما قرار دهد.

9 تا از بهترین نقاشان ساختمان در تهران را بشناسید:

 • خانه سبز

گروه خانه سبز یکی از بهترین نقاشان ساختمان در تهران با 20 سال سابقه ،آماده استقرار نقاشان ماهر جهت ارائه انواع خدمات نقاشی ساختمان در تهران و مناطق اطراف آن می باشد. خدمات متنوعی را به شما مشتریان گرامی ارائه می دهیم که شامل انواع رنگ روغن، نقاشی پلاستیک، نقاشی بلکا، رنگ آمیزی چند رنگ، نقاشی کینیتکس، نقاشی اکریلیک، پتینه کاری و سایر خواسته ها می باشد.

تلفن تماس :09198624266

 • نقاشی ساختمان نجفیان

استفاده از کادر مجرب در زمینه نقاشی ساختمان، رنگ آمیزی منازل با استفاده از برندهای رنگ ساختمانی (پرس) – اطلس – هاویلوکس – سحر – پارسه – هادی – روانک – آریا – پارس بهار – روناس و…) ،ارائه بازدید و مشاوره رایگان نقاشی ساختمان و همچنین ارائه انواع کاتالوگ و آلبوم دارای عضویت در اتحادیه نقاشان ساختمان با شماره عضویت 2042 و 21 سال سابقه ویژگی گروه نقاشی ساختمان نجفیان در تهران و اطراف می باشد.

آدرس: تهران – تهرانپارس – میدان رهبر – خیابان لاله ی جنوبی

تلفن تماس :   09126883792

 • نقاشی ساختمان نگاه نو

گروه نقاشی ساختمان نگاه نو یکی از بهترین نقاشان ساختمان در تهران، با بهره گیری از نقاشان ماهر آماده ارائه انواع خدمات نقاشی ساختمان می باشد.

شما مشتریان گرامی در این گروه به نقاشی بلکا، نقاشی چند رنگ، رنگ روغن، نقاشی پلاستیک، نقاشی کینیتکس، اکریلیک، پتینه کاری و رنگ جوتن دسترسی دارید.

با استفاده از تکنیک جدید با ترکیب چندین رنگ مختلف مانند رنگ روغن، رنگ پلاستیک، اکریلیک، مولتی کالر، رنگ متالیک و … و همچنین پوشش های سلولزی (مانند پتینه و بلکا) چهره ای بسیار جذاب و زیبا ایجاد می شود.

آدرس: تهرانپارس میدان رهبر خیابان شفاعتی کوچه شفاعتی پ 169

تلفن تماس: 09129578257

 • شرکت نقاشی ساختمان تهران پینتر

ما به لطف شماره ثبت در اداره ثبت شرکت ها و 20 سال تخصص در صنعت نقاشی ساختمان و تزئینات با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان خود خدمات رسانی می کنیم. سفارش نقاشی ساختمان در تمامی زمینه ها و تمامی ساختمان های دولتی را می پذیریم.

شرکت نقاشی ساختمان تهران پینتر یکی از بهترین نقاشان ساختمان در تهران، آماده ارائه انواع خدمات نقاشی ساختمان با بهره گیری از نقاشان ماهر می باشد.

مدیریت: قلی زاده

آدرس:تهران شهریار خیابان بهار  کوچه لاله 5 پلاک9

تلفن تماس : 09906399627

 • گروه نقاشی ساختمان سوین

گروه نقاشی ساختمان سوین یکی از بهترین نقاشان ساختمان در تهران، آماده ارائه انواع خدمات نقاشی ساختمان از جمله نقاشی بلکا، رنگ آمیزی چند رنگ، رنگ روغن، رنگ آمیزی پلاستیک، نقاشی کینیتکس، نقاشی اکریلیک، پتینه کاری و رنگ جوتن با کمک نقاشان ماهر می باشد.

آدرس: تهران ، تهرانپارس  ،  میدان رهبر ،  خیابان شفاعتی ،  کوچه بنابی ،  پ 45

تلفن تماس : 09125908129

 • نقاشی ساختمان عیوضی

بررسی نرخ ها یکی از اقداماتی است که باید قبل از انتخاب یک شرکت نقاشی ساختمان انجام دهید. کارفرما از تعرفه گروه نقاشی ساختمان متضرر نشود. نرخ های نقاشی ساختمان اغلب سالانه توسط اتحادیه و سایر سازمان های مربوطه تعیین می شود. اگر گروهی را برای دریافت خدمات خود انتخاب کرده اید، باید طبق این نرخ ها شارژ کنید. هزینه نقاشی ساختمان به تعدادی از عناصر بستگی دارد، اما نباید به گونه ای انجام شود که کارفرما هزینه های بیش از حد را تجربه کند.

هزینه نقاشی ساختمان در گروه نقاشی ساختمان عیوضی اجرا شده است و هزینه های کارفرما با توجه به این تعرفه ها کاهش می یابد.

تلفن تماس: 09124783693 – 09374452917

ویژگی های بهترین نقاش ساختمان در تهران :

تصویر ویژگی های بهترین نقاش ساختمان در تهران

هنگام استخدام بهترین نقاش ساختمانی در تهران باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • نکات تخصصی یک نقاش ساختمان
 • دیدگاه مشتریان قبلی و میزان رضایت از رنگ کاری خانه
 • تعداد کارهای انجام شده
 • گالری عکس و نمونه کارها
 • دانش کار و تخصص
 • سرعت عمل
 • درخواست قیمت قابل قبول

نقاشی ساختمان در تهران، شامل چه خدماتی است؟

در واقع نقاش ساختمان تهران خدمات گسترده ای از جمله موارد زیر را ارائه می دهد:

گچ کاری پایه و سطح مورد نظر

تشخیص و انتخاب بهترین رنگ برای شما بر اساس شرایط و نیازهای شما

نقاشی فضای داخلی و خارجی خانه و همچنین دیوارها، سقف ها و راهروها

نقاشی پنجره ها و درها

اجرای طرح ها و روش های مختلف نقاشی مانند پتینه کاری

نقاشی ساختمان در تهران را به چه کسی بسپاریم؟

تصویر نقاشی خانه را به چه کسی بسپاریم

درخواست نمونه نقاشی ساختمان در هنگام استخدام نقاش برای رنگ آمیزی ساختمان در تهران ارجحیت دارد. موفقیت پروژه به طور قابل توجهی تحت تأثیر انتخاب نقاش ساختمان است. برخی از نقاشان جدیدتر و کم تجربه ممکن است با گذاشتن لکه هایی روی دیوار کار خود را به پایان برسانند که چندان جذاب نیست و نشان دهنده مقصر بودن نقاش ساختمان است.

تهرانی های عزیز درخواست انواع سبک های نقاشی از جمله نقاشی ساختمان معاصر و نقاشی ساختمان کودک را داده اند. بنابراین مراقب باشید که نقاش ساختمان با سبک نقاشی مورد نظر شما و نحوه رنگ آمیزی دیوارها آشنا باشد.

خدماتی که بهترین نقاش ساختمانی در تهران باید ارائه دهد یکی دیگر از عوامل مهمی است که باید هنگام انتخاب خود در نظر بگیرید. این خدمات معمولاً شامل رنگ آمیزی، زیرسازی و رنگ آمیزی دیوارها، انواع درها و سقف می باشد. اطمینان حاصل کنید که مهارت های کاندیدای استخدام با شرایطی که دارید مطابقت دارد.

چه زمانی برای نقاشی سازه در تهران ایده آل است؟

بهترین زمان برای نقاشی ساختمان در تهران به شرایط محل، آب و هوا، کیفیت و نوع رنگ و عوامل دیگر بستگی دارد. برای تعیین بهترین زمان برای نقاشی سازه خود، قبل از شروع پروژه با یک نقاش ساختمان با تجربه و خبره صحبت کنید.مهمترین عامل در تعیین مدت زمان لازم برای اتمام رنگ آمیزی فونداسیون وجود رطوبت در محل کار است که انجام سریع رنگ آمیزی سازه را با مشکل مواجه کرده و باعث ترک خوردگی و کنده شدن سطح کار می شود. رخ دادن.

هنگامی که یک ساختمان به تازگی ساخته شده است، نقاشی سازه باید تا خشک شدن کامل دیوارها صبر کند.

بهتر است توجه داشته باشید که با توجه به گرمای هوا و مدتی طول می کشد تا رنگ خشک شود، بهار و تابستان بهترین و مناسب ترین فصل برای نقاشی ساختمانی هستند. علاوه بر این، رنگ آمیزی سازه بیشتر از حد معمول در پایان فصل زمستان و نزدیک عید نوروز به ویژه در پارکینگ ها و راه پله ها انجام می شود.

مراحل نقاشی نمای داخلی و بیرونی ساختمان :

تصویر مراحل رنگ‌آمیزی نمای داخلی و بیرونی ساختمان

موارد زیر باید قبل از نقاشی نمای بیرونی ساختمان تکمیل شود زیرا کمی با نقاشی داخلی ساختمان تفاوت دارد:

برای از بین بردن هرگونه زباله و آلاینده، در این مرحله ابتدا نمای ساختمان تمیز می شود.

سنباده کاری قبل از نقاشی در و پنجره ضروری است.

اگر نمای ساختمان از سیمان تشکیل شده باشد، قبل از شروع نقاشی، تمام شکاف ها باید بسته شوند.

قبل از شروع کار نقاشی ساختمان در تهران، پرایمر (کار فرعی قبل از رنگ آمیزی اولیه نمای ساختمان) باید انجام شود.

برای شروع نقاشی نمای بیرونی ساختمان تهران از رنگ های روغنی و پلاستیکی استفاده کنید.

مراحل 1 تا 4 باید قبل از استفاده از رنگ های صنعتی برای نقاشی سازه با کامپوزیت یا فلز بیرونی تکمیل شود.

بسیار مراقب باشید که نمای کامپوزیت را همزمان با رنگ صنعتی و رنگ روغن رنگ نکنید زیرا این دو با هم باعث متورم شدن سریع و جدا شدن آن از سطح کامپوزیت می شوند.

شما می توانید نوع رنگ مورد نظر خود را انتخاب کرده و نقاشی ساختمان خود را به دستان نقاش ساختمان ماهر و متخصص بسپارید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا