شرکت های معماری

بهترین شرکت بازسازی در کرج ✔️【سال 1402】+ لیست 5 تایی

آشنایی با بهترین شرکت بازسازی در کرج

در این مقاله ابتدا به بررسی ویژگی ها و خدمات بهترین شرکت بازسازی در کرج بعلاوه معرفی 5 تا از بهترین شرکت بازسازی در کرج به همراه مشخصات (شامل آدرس، تلفن و…) و در ادامه به تعریفی از بازسازی و مزایای آن، مراحل بازسازی و اصول بازسازی برای بخش های مختلف خانه می پردازیم.

تصویر بهترین شرکت بازسازی در کرج

بازسازی، یکی از راهکارهای متداول برای افزایش کیفیت و طول عمر ساختمان هاست. این رویکرد بر بهبود عیوب ساختمان تمرکز دارد و در عین حال پتانسیل جذابیت آن را نیز در نظر می گیرد. هنگامی که یک سازه دارای فونداسیون، سقف، دیوارها و سایر اجزای سالم باشد، می توان از بازسازی یا مرمت استفاده کرد.

عیوب جزئی ساختمان با یک سری عملیات های کاربردی اعمال شده در این فرآیند برطرف می شود و ظاهری تازه به نمای داخلی و خارجی سازه می بخشد.

بسیاری از شرکت در سطح شهر تهران، برای انجام عملیات بازسازی وجود دارند.

در ادامه مقاله، بهترین شرکت بازسازی در کرج را به شما خوانندگان عزیز معرفی خواهیم کرد.

بازسازی خانه چیست و چرا لازم است ؟

تصویر بازسازی خانه چیست و چرا لازم است

ابتدا باید به این موضوع مهم بپردازیم که بازسازی خانه شامل چه تغییراتی می شود.مرمت یا بازسازی ساختمانی فرآیندی است که در آن اسکلت کلی ساختمان عمدتاً دست نخورده باقی می ماند، اما تغییراتی برای افزایش عمر سازه و دوام بیشتر آن انجام می شود.

تمایز بین بازسازی و نوسازی ساختمان این است که در حین نوسازی، ظاهر چیزهایی مانند کف، سقف، کاغذ دیواری یا نقاشی دیوار، تعویض شیر آب و موارد مشابه تغییر می کند. اما، بازسازی ممکن است شامل ساخت یک ساختار جدید نیز باشد. با این حال، انواع مختلفی از بازسازی خانه وجود دارد، و آنها می توانند شامل موارد مختلفی از جمله تغییر تاسیسات خانه، تغییر چیدمان داخلی، ترمیم فرسودگی ساختار و غیره باشند.

به طور کلی، طرح بازسازی خانه شما می تواند شامل هر چیزی باشد که نیاز به تعمیر قابل توجهی در خانه یا ساختار آن دارد.

بازسازی و طراحی داخلی ساختمان مانند هر پروژه مهم دیگری نیاز به برنامه ریزی و مشاوره ماهرانه دارد.

مزایای بازسازی خانه چیست ؟

تصویر مزایای بازسازی خانه چیست

 1. به طور قابل توجهی ارزان تر از خرید و تعویض خانه
 2. اختصاص استفاده بیشتر برای قسمت های مختلف خانه
 3. طراحی به شیوه کارآمد و مطلوب
 4. ایجاد تنوع و زیبایی در محیط خانه
 5. به روز رسانی و مدرن سازی قسمت های مختلف خانه
 6. مقاوم سازی ساختمان
 7. با استفاده از طرح های جدید

به دلیل این عوامل، بازسازی یک رویکرد عالی برای به روز رسانی فضای زندگی است. به جای گذراندن مراحل دشوار و پرهزینه فروش یک خانه، خرید خانه جدید و مقابله با مشکلات جابجایی، بسیار منطقی است که فضای ساختمان خود را بهبود بخشیم تا فضایی مطلوب و موثر در ساختمان ایجاد کنیم.

معرفی بهترین شرکت بازسازی در کرج :

تصویر معرفی بهترین شرکت بازسازی در کرج

هر چند سال یکبار، ساختار خانه ممکن است نیاز به بازسازی داشته باشد. در نتیجه باید مراقب باشید که کار بازسازی ،مطابق با سلیقه و خواسته تان و به صورت اصولی تکمیل شود. اگر می خواهید بهترین نتیجه را داشته باشید، باید به دنبال بهترین شرکت بازسازی در کرج باشید.

5 تا از بهترین شرکت بازسازی در کرج را بشناسید:

استودیو معماری نکستا دیزاین

استودیو معماری نکستا دیزاین چندین سال است که به صورت حرفه ای در زمینه ی معماری با رویکردی نوین فعالیت می کند. در این راستا تیمی خلاق و جوان گرد آمدند تا معماری نوین و کارامد را به جامعه ارايه دهند و با ایجاد فضای معماری متناسب با فرهنگ و اصول معماری و در نظرگرفتن روانشناسی سلیقه کارفرمایان ،آثار مجللی خلق کند.نکستا دیزاین همواره در جستجوی ایده های نو و خلاقانه است تا طراحی داخلی و اجرای متمایز، همراه با صرفه جویی در هزینه ها را مطابق با نظر مشتری خود طراحی و فراهم آورد. این شرکت مجرب و قابل اعتماد یکی از بهترین شرکت های طراحی داخلی در ایران می باشد.

خدمات شرکت نکستا دیزاین در زمینه ی بازسازی ساختمان:

بازسازی و نوسازی مسکونی

نوسازی و بازسازی فضاهای تجاری

بازسازی فضاهای اداری

و تمامی پروژه هایی که نیاز به بازسازی و یا نوسازی دارند

دفتر مرکزی: تهران – سعادت آباد

دفتر البرز: کرج – عظیمیه

شعبه شهرستان: قم – عطاران

راه ارتباطی با تمام شعبات نکستا دیزاین فقط از طریق شماره زیر می‌باشد.

تلفن :  ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۴۹

تحریریه طرح یک در حال تحقیق برای معرفی دیگر شرکت های برتر در کرج می‌باشد. به زودی شرکت های دیگر اعلام می‌گردد.

ویژگی های بهترین شرکت بازسازی در کرج :

تصویر ویژگی های بهترین شرکت بازسازی در کرج

بهترین و با تجربه ترین شرکت های بازسازی در کرج ،اغلب دارای تعدادی ویژگی متمایز هستند که آنها را از سایر شرکت های بازسازی متمایز می کند.

ویژگی های بهترین شرکت بازسازی در کرج عبارتند از:

 • داشتن تیم بازسازی ماهر و واجد شرایط
 • در نظر گرفتن بودجه مشتری برای بازسازی
 • توجه به ترجیحات و خواسته های متقاضی
 • تعهد و مسئولیت پذیر بودن تیم شرکت
 • سرعت تیم بازسازی ساختمان
 • داشتن سابقه کاری قوی و داشتن نمونه کار های خوب
 • به روز بودن اطلاعات و حرفه ی تیم بازسازی ساختمان

اینها ویژگی های حیاتی و ضروری بهترین شرکت بازسازی در کرج هستند.

خدمات بهترین شرکت بازسازی در کرج چیست ؟

تصویر خدمات بهترین شرکت بازسازی در کرج چیست

هر شرکتی خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می دهد و بهترین شرکت بازسازی ساختمان در کرج خدمات متفاوتی را ارائه می دهد که مشتریان را جذب می کند.

خدمات بهترین شرکت بازسازی در کرج عبارتند از:

 • ایده پردازی
 • ارائه کلیه نقشه های فنی و حتی نقشه های اجرایی
 • اجرا و ساخت با کیفیت عالی
 • راهنمایی و ارائه مشاوره رایگان
 • بازدید مکرر از پروژه های در حال ساخت

مراحل بازسازی چیست ؟

تصویر مراحل بازسازی چیست

اکنون که تصمیم به بازسازی جدی خانه خود گرفته اید، باید با مراحل و اصول بازسازی آشنا شوید تا بتوانید تصمیم های عاقلانه تری بگیرید.

 • شناسایی قسمت هایی که نیاز به بازسازی دارند

شناسایی قسمت هایی از خانه که نیاز به بازسازی دارند اولین قدم است. برای این امر ضروری است که ساکنین خانه هم خواسته های خود و هم کاستی های خانه را ارزیابی کنند.

بدون شک، بسیاری از ما ترجیح می‌دهیم که بخش‌های خاصی از خانه‌هایمان متفاوت ساخته شود تا هم از نظر زیبایی‌شناختی دلپذیرتر و هم کاربردی تر باشد.

 • با متخصصان در بهترین شرکت بازسازی مشورت کنید

اگر می خواهید بازسازی بدون مشکل و مطمئن انجام شود، باید از متخصصان این صنعت مشاوره بگیرید. مراجعه به بهترین شرکت های بازسازی در کرج موثرترین تکنیک برای انجام این کار است.

 • تخصیص بودجه متناسب با هزینه ها

هنگامی که تمام تحقیقات ضروری را انجام دادید و به تصمیم نهایی در مورد بازسازی رسیدید، نوبت به محاسبه هزینه ها می رسد. هزینه ها باید بر اساس تغییرات و تعمیرات لازم محاسبه شود.

توجه کافی به مدیریت هزینه بسیار مهم است، زیرا یکی از دلایل اصلی که مردم بازسازی را برای خانه خود انتخاب می کنند، این است که هزینه کمتری نسبت به خرید یا  تعویض ملک دارد.

 • تخریب ساختمان

برای جلوگیری از هر گونه آسیب، هنگام تخریب ساختمان باید کلیه مقررات ایمنی رعایت شود.

 • شروع ساخت ساختمان

اکنون که مراحل قبلی تکمیل شده است، زمان شروع ساخت است. متخصصان عزیز در بهترین شرکت های بازسازی در کرج ،با در نظر گرفتن تمامی شرایط و مسائل ایمنی شروع به ساخت خانه برای مشتریان گرامی می کنند.

 • بهبود و ارتقاء ساختار

در این مرحله باید از بهترین و سفیدترین گچ استفاده شود. امروزه متخصصان در بازسازی منازل و ساختمان ها معمولا از سقف کاذب کناف استفاده می کنند.

 • بازسازی فضای داخلی خانه

بازسازی فضای داخلی خانه عبارتند از: بازسازی دیوارها، کف، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام، اتاق خواب و پذیرایی می شود.

اصول بازسازی برای بخش های مختلف خانه :

هر بخش از خانه باید بر اساس دستورالعمل ها و اصول خاصی بازسازی شود. بخش زیر به اصول کلیدی برای بازسازی آشپزخانه، حمام و اتاق های دیگر خانه می پردازد.

 • بازسازی آشپزخانه

تصویر بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه یکی از اصلی ترین قسمت هایی است که در بازسازی ساختمان همیشه به آن توجه می شود. استفاده مکرر و مداوم از این مکان دلیل این مشکل است. با این حال، آشپزخانه به دلیل پخت و پز و تمیز کردن، فرسودگی قطعات بیشتری را نسبت به سایر بخش‌های خانه تجربه می‌کند و نیاز به تعمیر و بازسازی بیشتر دارد.

به همه این دلایل، بازسازی آشپزخانه معمولاً هزینه بیشتری نسبت به بازسازی بخش های دیگر دارد.

بازسازی آشپزخانه ممکن است شامل نصب کابینت های جدید، تعویض سینک و هود، نصب گاز، کف سازی و غیره باشد.

 • بازسازی سرویس های بهداشتی

تصویر بازسازی سرویس های بهداشتی

یکی دیگر از بخش های مهم خانه سرویس بهداشتی و حمام است که معمولاً ابتدا بازسازی می شود. استفاده از اقلام بهداشتی مدرن و جدید نه تنها زیبایی این بخش را بهبود می بخشد بلکه شرایط بهداشتی و تمیزی آن را نیز بهبود می بخشد.

علاوه بر این، توجه به لوله کشی و تاسیسات مناسب و همچنین استفاده از مواد با کیفیت و استاندارد ، اثرات منفی مانند نشت آب و بروز نم و رطوبت را از بین می برد و خیال شما را راحت می کند.

 • بازسازی اتاق خواب

تصویر بازسازی اتاق خواب

اهمیت بازسازی اتاق خواب کمتر از موارد گفته شده نیست ،زیرا تنها یک اتاق خواب با فضایی آرام و دلباز می تواند به افراد کمک کند تا آرامش را پیدا کنند و از یک خواب خوب لذت ببرند.

اتاق خواب باید به گونه ای بازسازی شود که فضاهای کافی و مشخص برای پوشاک، میز آرایش، تخت و نصب کمدهای جدید وجود داشته باشد. علاوه بر این، رنگ دیوارها، کفپوش، نصب لوستر مدرن و موارد مشابه باید مورد توجه قرار گیرد.

 • بازسازی سالن پذیرایی

تصویر بازسازی سالن پذیرایی

تلویزیون، میز ناهارخوری، مبل، میز پذیرایی، لوستر و فضاهای تزئینی همگی در سالن پذیرایی قرار داده شده اند. این بخش نمایی از خانه است که قبل از سایر بخش ها دیده می شود، بنابراین جذابیت و زیبایی آن بسیار قابل توجه است.

این بخش باید به گونه ای طراحی شود که در هنگام بازسازی خانه بزرگتر به نظر برسد. اهمیت نورپردازی سالن پذیرایی را نادیده نگیرید.

سخن پایانی:

این مقاله هر آنچه را که باید هنگام بازسازی خانه در نظر بگیرید فهرست می کند.شما می توانید با برنامه ریزی و استفاده از دستورالعمل هایی که در مورد آن صحبت کردیم، خانه خود را به آنچه می خواهید تغییر دهید. به یاد داشته باشید که انتخاب و همکاری با بهترین شرکت بازسازی در کرج می تواند خیال شما را آسوده کند.

تصویر بهترین شرکت بازسازی در کرج

3/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا