شرکت های معماری

بهترین شرکت بازسازی ساختمان +【لیست 10 تایی】🏢

آشنایی با بهترین شرکت بازسازی ساختمان

در مقاله ایی که پیش رو قصد داریم علاوه بر مطالب آموزشی 10 تا از بهترین شرکت بازسازی ساختمان را به شما عزیزان معرفی کنیم. آیتم‌های سنجش و مقایسه برای انتخاب شرکت و بازسازی هم مطرح شده است.

تصویر آشنایی با بهترین شرکت بازسازی ساختمان

در این مقاله ابتدا به بررسی ویژگی ها و راه های انتخاب بهترین شرکت بازسازی ساختمان بعلاوه معرفی 10 تا از بهترین شرکت های بازسازی در ایران به همراه مشخصات(شامل آدرس،تلفن و…) و در ادامه به تعریفی از بازسازی و نکات و اصول مهم و اساسی مربوط به آن می پردازیم.

محیط زندگی ما تأثیر قابل توجهی بر عملکرد ذهنی، فیزیکی و حتی اقتصادی ما دارد. شادابی، نشاط و امید به زندگی در صورتی محقق خواهد شد که سازه ای با استفاده از تحقیقات دقیق به عنوان پایه و بر اساس استانداردهای سالم مهندسی توسط بهترین شرکت بازسازی ساختمان، برنامه ریزی و ساخته شود.بازسازی یک خانه قدیمی همیشه جذاب و هیجان انگیز است. این به شما امکان می دهد ساختار اصلی خانه مورد علاقه خود را حفظ کنید و در عین حال آن را با اجزای معاصر و سنتی به خانه رویاهای خود تبدیل کنید.

بازسازی ساختمان چیست ؟

تصویر بازسازی ساختمان چیست

بازسازی ساختمان ها یکی از راهکارهای معمول برای افزایش کیفیت و طول عمر آنهاست. این رویکرد بر بهبود عیوب ساختمان تمرکز دارد و در عین حال پتانسیل جذابیت آن را نیز در نظر می گیرد. هنگامی که یک سازه دارای فونداسیون، سقف، دیوارها و سایر اجزای سالم باشد، ممکن است از بازسازی یا مرمت استفاده شود.ایرادات جزئی ساختمان در طی این فرآیند برطرف می شود و نمای داخلی و خارجی سازه نیز ظاهر جدیدی پیدا می کند.

عملیات بازسازی ساختمان برنامه ریزی شده بیشتر به احیای سازه و افزایش عمر مفید آن می پردازد. از آنجا که آنها ساختار قدیمی را به یک ساختار مدرن تبدیل می کنند، تلاش های مداوم برای بازسازی بسیار مهم است. به عبارت دیگر، بازسازی شهری یکی از مولفه های معاصرسازی است که علاوه بر مولفه بهسازی، موجب تبادل اندیشه های خلاقانه بین زمان حال و گذشته می شود.

مراحل بازسازی ساختمان چیست ؟

تصویر مراحل بازسازی

 • ابتدا باید در مورد نوع بازسازی تصمیم گیری شود.
 • قرارداد محکمی انتخاب کنید.
 • بودجه تعیین کنید.
 • اخذ مجوزهای مورد نیاز
 • برنامه ریزی و طراحی
 • ویرانی و تخریب
 • روند بازسازی آغاز شده است.
 • کیفیت و معیارهای تعیین شده را بررسی کنید.
 • پذیرش نهایی

بهترین شرکت بازسازی ساختمان :

تصویر بهترین شرکت بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان به نوسازی، تخریب و ساختن یک سازه جدید در بالای سازه موجود اشاره دارد. وظایف شرکت های بازسازی ساختمان شامل ترمیم آسیب های وارده با در نظر گرفتن سه بخش مرکزیت، نهاد و فونداسیون و همچنین تخریب محوطه قدیمی شهری و تبدیل آن به محیط شهری مدرن است. بازسازی ساختمان همچنین به فرآیند برچیدن بخشی از ساختار موجود به منظور ساخت یک سازه کاملاً جدید با حفظ طراحی اولیه و ظاهر تازه آن اشاره دارد.بسیاری از شرکت ها در شهرها برای انجام این عملیات وجود دارند.

اگر با این شرکت ها آشنا شوید، می توانید بهترین و بزرگترین شرکت بازسازی ساختمان و خانه را راحت تر انتخاب کنید.

10 تا از بهترین شرکت های بازسازی در ایران را بشناسید:

استودیو معماری نکستا دیزاین (یکی از بهترین شرکت‌های بازسازی ساختمان)

 

تصویر استودیو معماری نکستا دیزاین

 

استودیو معماری نکستا دیزاین چندین سال است که به صورت حرفه ای در زمینه ی معماری با رویکردی نوین فعالیت می کند. در این راستا تیمی خلاق و جوان گرد آمدند تا معماری نوین و کارامد را به جامعه ارايه دهند و با ایجاد فضای معماری متناسب با فرهنگ و اصول معماری و در نظرگرفتن روانشناسی سلیقه کارفرمایان ،آثار مجللی خلق کند.نکستا دیزاین همواره در جستجوی ایده های نو و خلاقانه است تا طراحی و اجرای متمایز، همراه با صرفه جویی در هزینه ها را مطابق با نظر مشتری خود طراحی و فراهم آورد. این شرکت مجرب و قابل اعتماد یکی از بهترین شرکت های بازسازی در ایران می باشد.

فعالیت نکستا دیزاین در زمینه ی بازسازی:

صفر تا صد بازسازی از تخریب خانه های قدیمی تا ساخت و محوطه سازی

دفتر مرکزی: تهران – سعادت آباد

شعبه شهرستان: قم – عطاران

تلفن تماس  : ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۴۹

استودیو معماری زاها

استودیو معماری زاها از زمان آغاز به کار خود در سال 2010 فعالیت خود را آغاز کرده است. کارکنان ما در طول سال‌ها بر روی انواع پروژه‌های سخت و تخصصی کار کرده‌اند که دانش ما را در مورد نحوه برنامه‌ریزی، انجام و مدیریت پروژه‌های ساختمانی و همچنین ارائه راه‌حل‌های فنی بهبود بخشیده است.

استودیو معماری زاها به عنوان یکی از بهترین شرکت های بازسازی افتخار می کند که توانسته پروژه های مجلل و منحصر به فردی را با گروهی از ماهرترین طراحان و معماران با مشتریان فداکار خود توسعه دهد. ما می خواهیم از آن بهره ببریم و معتقدیم که به دلیل چشم انداز روشن این مجموعه پرتلاش، قادر به اجرای پروژه های معماری منحصر به فرد، ساخت ویلاهای معاصر، بازسازی سازه های در حال فروپاشی، ایجاد عناصر شهری و نصب اداری مجلل خواهیم بود.

آدرس:تهران – میدان ونک، ملاصدرا – خیابان شیـراز جنوبی خیابان سامان پلاک ۶۷ – واحد ۷

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۶۲۶۹۷۵-۰۲۱۸۸۶۰۶۵۵۳

شرکت طراحی و بازسازی رویا مال

یکی از برترین  و بهترین شرکت های بازسازی تهران، رویا مال، در این صنعت شهرت زیادی دارد.

بازسازی ساختمان توسط این شرکت با دقت و تخصص فوق العاده انجام می شود.نمایندگان طراحی و اجرای این شرکت از بین افراد ماهر و آگاه انتخاب شدند. در نتیجه عملکرد قابل قبولی در زمینه بازسازی ساختمان دارد.این شرکت کارکنان خود را برای تکمیل کلیه پروژه های نوسازی استخدام می کند.با سپردن تعمیر ساختمان خود به این سازمان می توانید از نتایج مطمئن باشید.این ادعاها مدعی است که رویا مال به عنوان بهترین شرکت بازسازی ساختمان تهران محسوب می شود.در این مجموعه می توانید با هزینه کم بهترین بازسازی را انجام دهید.

خدمات:

ترمیم ایرادات دیوارها

بازسازی کفپوش مکان ها

بازسازی ساختمان های قدیمی

آدرس: تهران، قیطریه، بلوار اندرزگو غربی بین بلوار کاوه و خیابان شریعتی، پلاک ۱۱۳، واحد ۷

تلفن تماس: ۲۲۲۴۰۰۷۵ 021-  ۲۲۲۴۰۰۵۷ 021- ۰۹۱۲۹۳۸۵۴۵

شرکت مشاور معماری و معماری داخلی هوپاد (یکی از بهترین شرکت‌های بازسازی ساختمان)

 

تصویر لوگوی شرکت معماری هوپاد

یکی از بهترین شرکت‌های بازسازی ساختمان، شرکت مشاور معماری پادشید هوپاد با مدیریت خانم مهندس سمیه خالقی نیا است که این شرکت در سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و با تیم اجرایی و فنی کارآزموده و با تجربه و با به کارگیری نیروهای جوان و فعال و با انگیزه تا کنون توانسته پروژه های متعددی در زمینه بازساز و طراحی داخلی ارائه دهد.

مجموعه شرکت هوپاد به مدیریت اجرایی آقای مهندس محمد مهدی مدیر روستا می‌باشد.

بازسازی و طراحی داخلی پروژه های ویلا، مسکونی، اداری، تجاری، تفریحی، ورزشی، اقامتی، درمانی، و… که به صورت کاملا تخصصی در این شرکت انجام می‌گیرد.
این شرکت آمادگی ارائه تمامی خدمات نظارتی و اجرای پروژه های بازسازی را دارد.

خدمات این شرکت در حوزه بازسازی:
بازسازی و طراحی داخلی و اجرای انواع پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، درمانی و فرهنگی

مشتریان با بهره گیری از مهندسین ناظر و کادر اجرایی آگاه در این سازمان از عملکرد این مجموعه رضایت کامل دارند.

آدرس سایت: www.archoopad.com

پیج اینتساگرام: archoopad

شماره تماس: 09121696399

آدرس: تهران، سعادت‌آباد، بلوار شهید پاکنژاد، بلوار سرو غربی، پلاک ۴۸، ساختمان سفیر طبقه ۶، واحد

استودیو معماری قاف

استودیو قاف با توجه به تخصص پرسنل خود به عنوان یکی از بهترین شرکت معماری و بازسازی در سال 1389 فعالیت خود را در زمینه های مهندسی معماری، معماری داخلی و خدمات ساختمانی به سرپرستی خانم مهندس فخری قربانی آغاز کرد. ما در تلاش هستیم تا با ذهنیتی مدرن، مفاهیم جدید و مصالح مدرن، نگاهی نو به فضای ساختمان ارائه دهیم. تیم طراحی و فنی استودیو قاف آماده ارائه طراحی، فنی و خدمات با مفاهیم تازه و با در نظر گرفتن ترجیحات و خواسته های مشتری است.

دکوراسیون منزل و طراحی داخلی، طراحی نمای ساختمان، طراحی ویلا، طراحی داخلی و خارج از واحدهای تجاری و اداری شامل طراحی، نظارت و اجرا از جمله پیشنهادات کلیدی استودیو قاف می باشد. همچنین خدمات این گروه شامل مرمت و بازسازی بافت های فرسوده و همچنین بازسازی ساختمان های قدیمی از محل تخریب تا انتها می باشد. علاوه بر سایر خدمات معماری و ساختمانی، تجربه حرفه ای ما شامل همکاری با کارفرمایان و سازمان های خصوصی در پروژه های متعددی است که شامل طراحی نما، طراحی پلان، طراحی ویلا، مرمت و ساخت بناهای میراث تاریخی و فرهنگی می شود.

آدرس: شریعتی روبروی حسینه ارشاد، کوچه هدیه،پلاک ۸، واحد ۱۴، طبقه ۵

تلفن تماس: ۰۲۱۲۸۴۲۸۸۴۱

این لیست همواره در حال به روز رسانی می‌باشد

شرکت معماری و طراحی روبینا حسینی

یکی از بهترین شرکت های بازسازی ، گروه روبینا حسینی، در زمینه معماری، طراحی داخلی، طراحی دکوراسیون و مرمت در سال 1393 شروع به فعالیت کرد.

شرکت معماری و دکوراسیون روبینا حسینی با بهره گیری از مهارت های برتر خلاقانه، علمی و فنی کادر مجرب خود توانسته است محیط هایی با طراحی متمایز خلق کند و تمامی هنجارها و اصول را در پروژه های خود بگنجاند.

مشتریان با بهره گیری از مهندسین ناظر و کادر اجرایی آگاه در این سازمان از عملکرد این مجموعه رضایت کامل دارند.

آدرس:تهران – فرمانیه – مجتمع تجاری اداری آرتمیس – طبقه سوم

تلفن تماس:  ۰۹۱۲۲۱۲۶۵۱۴

بهترین شرکت بازسازی ساختمان باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

تصویر شرکت ها باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد

اکثر صاحبان خانه ها کم و بیش از اهمیت انتخاب بهترین شرکت بازسازی ساختمان آگاه هستند و از این واقعیت آگاه هستند که اگر بازسازی خانه به درستی انجام نشود، وقت و هزینه خود را تلف می کنند و به نتایج مورد نظر نمی رسند. بدون شک انتخاب یک شرکت معتبر و موثر در زمینه بازسازی به دلیل کمبود دانش و تجربه برای مردم مشکل خواهد بود. در زیر 5 ویژگی مهمی که یک شرکت بازسازی خوب باید داشته باشد آورده شده است:

 • دارا بودن مجوزهای لازم

بررسی کنید که آیا شرکت مورد نظر برای ثبت شرکت در مرحله اول در سیستم درج شده است یا خیر. بعد، به سایر مجوزها نگاه کنید. به عنوان مثال، چندین شرکت ساختمانی به دلیل مهارت و سابقه کاری خود، از سازمان برنامه و بودجه کشور در زمینه ساخت و ساز رتبه دریافت کرده اند. به طور معمول، رزومه یک شرکت تصویری از مجوزهای آنها را نمایش می دهد.

 • تجربه، دانش و تخصص کافی

اگر بهترین شرکت بازسازی ساختمان دارای درجه باشد می توانید به دانش و تجربه آن اطمینان داشته باشید زیرا این نمره فقط به شرکت هایی تعلق می گیرد که اعضای آن تجربه قابل توجهی در فعالیت های اجرایی مرتبط با ساختمان داشته باشند. علاوه بر این، تأیید کنید که افراد حرفه‌ای در کسب‌وکاری که می‌خواهید با آن کار کنید دارای مجوز شغلی سازمان نظام مهندسی هستند. مهندس عمران یا معمار دارای پروانه اشتغال به حرفه خود، آزمون های لازم را گذرانده و از سوی سازمان نظام مهندسی مجوز داده شده است.

 • شفافیت مالی در تمامی مراحل کار

موضوع مهم دیگر این است که برخی از شرکت های بازسازی ابتدا قیمت ارزانی برای تضمین پروژه می دهند و سپس سعی می کنند تفاوت را از طریق هزینه های سربار و جانبی جبران کنند. بنابراین، توصیه می‌شود با شرکتی که یکپارچگی مالی را در طول پروژه حفظ می‌کند و یک فاکتور رسمی برای فروش خدمات صادر می‌کند، صحبت کنید

 • نمونه‌کارها و پروژه‌های انجام شده

قبل از عقد قرارداد بهتر است پروژه های انجام شده و یا خود اجرا مورد بررسی قرار گیرد. حتی از مشتریان سابق در مورد کار با کیفیتی که شرکت انجام داده است بپرسید. بدون شک می توانید اطلاعات موثقی به دست آورید.

 • همکاری با برندهای معتبر

بهترین شرکت های بازسازی معمولاً شهرت خوبی دارند. در کنار مشاغل برای افراد واقعی، یک کسب و کار بازسازی موفق باید بتواند با مشاغل، شرکت های حقوقی، و مارک های معروف سر و کار داشته باشد. توجه داشته باشید که این شرکت ها و برندها قبل از انتخاب هر احتمالی را بررسی می کنند.

4.8/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا