شرکت های معماری

بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون در کرج ✔️【سال 1402】+ لیست 5 تایی

بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون در کرج

در این مقاله ابتدا به بررسی ویژگی های بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون در کرج بعلاوه معرفی 5 تا از بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون در کرج به همراه مشخصات (شامل آدرس، تلفن و…) و در ادامه به تعریفی از طراحی و دکوراسیون داخلی، مسئولیت های طراح داخلی، انواع طراحی داخلی و دکوراسیون،نکات مهم و محاسبه هزینه های طراحی داخلی و دکوراسیون می پردازیم.

تصویر بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون در کرج

طراحی داخلی و دکوراسیون شامل تعدادی گام برای ارتقاء و استفاده هر چه بهتر از فضای داخلی ساختمان است. بهترین شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی پیشنهادهایی را برای ایجاد محیطی عالی ارائه می دهد تا ساکنان از اوقات خود در آنجا لذت ببرند.

تعریف طراحی و دکوراسیون داخلی به عنوان یک هنر چیست ؟

تصویر تعریف طراحی و دکوراسیون داخلی به عنوان یک هنر چیست

به طور کلی، باید بدانید که این هنر به شدت بر زندگی روزمره انسان تأثیر می گذارد تا اهمیت طراحی و دکوراسیون داخلی را که هنر خلق و ساختن محیطی است که انسان در آن زندگی می کند، درک کنید. باید در منظری کاملاً علمی و اصولی مورد مطالعه قرار گیرد زیرا به طور مستقیم بر سلامت روان و عملکرد افراد تأثیر می گذارد.

یکی از جنبه های مهم طراحی و دکوراسیون داخلی، توجه به هویت مخاطب و نیازهای اوست. این هنر دکوراتور است که می تواند به ذائقه مخاطب توجه کند تا اصول زیبایی شناختی و احتمالاً جنبه های روحی و روانی فراهم شود و در عین حال کارکردها به درستی شکل بگیرد.

تعریف طراحی و دکوراسیون داخلی بر اساس فرهنگ لغت وبستر «هنر یا عمل برنامه ریزی و نظارت بر طراحی و اجرای معماری و مبلمان داخلی» است.

مسئولیت های کلیدی یک طراح داخلی چیست ؟

تصویر مسئولیت های کلیدی یک طراح داخلی چیست

 • ملاقات با مشتریان برای آگاهی از نیازها و ترجیحات آنها
 • تهیه طرح اولیه برای نمایش به مشتریان
 • مشاوره دادن به مشتریان در مورد رنگ ها، پارچه ها و سایر مبلمان
 • استفاده از برنامه های کامپیوتری برای ایجاد طرح های نهایی
 • ایجاد طرح بر اساس نیاز مشتریان، بودجه آنها و نوع ساختمان.
 • تعیین جدول زمانی و محاسبه هزینه های پروژه
 • تهیه مبلمان، پارچه، کفپوش و دیوارپوش مناسب
 • نظارت بر نصب و اجرای طرح ها
 • بررسی پروژه برای اطمینان از رضایت مشتری.

انواع متداول طراحی داخلی و دکوراسیون :

تصویر انواع متداول طراحی داخلی و دکوراسیون

 • طراحی داخلی و دکوراسیون منزل و آپارتمان
 • طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب
 • طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق کودک
 • طراحی داخلی پذیرایی و نشیمن و دکوراسیون داخلی آن
 • طراحی داخلی اداری
 • طراحی داخلی ویلا
 • و…

معرفی بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون در کرج :

تصویر معرفی بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون در کرج

قسمت های داخلی یک ساختمان، که بخش قابل توجهی از ساعات بیداری و زندگی روزمره خود را در آن می گذرانیم، باید برای ساکنان آن آرامش بخش باشد. اگر می‌خواهیم به ساختمان‌ها ظرافت بدهیم و تغییراتی ایجاد کنیم، باید با متخصصان این صنعت صحبت کنیم. اکنون می خواهیم شما را با بهترین شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی در کرج آشنا کنیم، تا بتوانید تغییرات اساسی در محیط خود ایجاد کنید و آن را برای خود جذاب و آرامش بخش کنید.

با 5 تا از بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون در کرج آشنا شوید:

استودیو معماری نکستا دیزاین

استودیو معماری نکستا دیزاین چندین سال است که به صورت حرفه ای در زمینه ی معماری با رویکردی نوین فعالیت می کند. در این راستا تیمی خلاق و جوان گرد آمدند تا معماری نوین و کارامد را به جامعه ارايه دهند و با ایجاد فضای معماری متناسب با فرهنگ و اصول معماری و در نظرگرفتن روانشناسی سلیقه کارفرمایان ،آثار مجللی خلق کند.نکستا دیزاین همواره در جستجوی ایده های نو و خلاقانه است تا طراحی داخلی و اجرای متمایز، همراه با صرفه جویی در هزینه ها را مطابق با نظر مشتری خود طراحی و فراهم آورد. این شرکت مجرب و قابل اعتماد یکی از بهترین شرکت های طراحی داخلی در ایران می باشد.

خدمات شرکت نکستا دیزاین در زمینه ی طراحی داخلی:

طراحی داخلی مسکونی

دیزاین داخلی تجاری

دکوراسیون داخلی اداری

طراحی داخلی مطب و کلینیک

و……

دفتر مرکزی: تهران – سعادت آباد

دفتر البرز: کرج – عظیمیه

شعبه شهرستان: قم – عطاران

راه ارتباطی با تمام شعبات نکستا دیزاین فقط از طریق شماره زیر می‌باشد.

تلفن :  ۰۲۱۲۸۴۲۹۸۴۹

تحریریه طرح یک در حال تحقیق برای معرفی دیگر شرکت های برتر در کرج می‌باشد. به زودی شرکت های دیگر اعلام می‌گردد.

ویژگی های بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون در کرج :

تصویر ویژگی های بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون در کرج

ویژگی های بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون در کرج ،از مفهوم ارزش استفاده از طراحی داخلی در خانه یا محیط کار پیروی می کند. دانش و تجربه کارمندان شرکت و همچنین رعایت استانداردهای کاری طراحی داخلی هر دو در هنگام انتخاب بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون بسیار مهم است. اما چگونه می توانید مطمئن باشید که شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون مورد نظر این ویژگی ها را دارد؟

 1. دانش و تخصص طراحان شرکت

تمرکز بر تحصیل کارکنان شرکت، سوابق کاری آنان در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و آشنایی با استانداردهای جهانی در این زمینه به منظور تضمین دانش و تجربه شرکت حائز اهمیت است. قبل از هر اقدام دیگری، رزومه آنها را درخواست کنید تا بتوانید این موارد را بررسی کنید.

 1. رعایت اصول حرفه ای توسط شرکت

بررسی رزومه اولین قدم در انتخاب بهترین شرکت در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی از نظر رعایت اصول کاری می باشد. علاوه بر این، در مورد رویه های کاری شرکت از آشنایان خود یا مشتریان قبلی پرس و جو کنید. شما باید روی این واقعیت تمرکز کنید که بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون باید هم برای خود طرح و هم فرآیند طراحی ارزش قائل باشد.

شرکتی که برای طرح ارزشی قائل نیست و هزینه‌ای برای طراحی دریافت نمی‌کند، در واقع با دریافت هزینه بیشتر برای مواد اولیه، درآمد کسب می‌کند.

شفافیت مالی نکته مهم دیگری است. شرکت های حرفه ای ملزم به ارائه فاکتور فروش معتبر هستند. از طرف دیگر، شفافیت مالی را در طول پروژه رعایت می کند. در حالی که برخی از شرکت‌های طراحی داخلی و دکوراسیون هزینه اولیه پایینی را تعیین می‌کنند، اما با پیشرفت پروژه و هزینه‌های اضافی، هزینه بیشتری دریافت می‌کنند.

بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون باید دارای تعادل و توازن مشتری باشد.شرکتی که مشتری های کمی دارد، نمی تواند از پس پروژه های بزرگ بربیاید.

انتخاب بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون چه اهمیتی دارد ؟

تصویر انتخاب بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون چه اهمیتی دارد

طراحی و دکوراسیون داخلی اساساً هماهنگی هنرمندانه عناصر درون یک سازه یا فضا برای استفاده حداکثری از همه رنگ ها، مبلمان، وسایل و سایر اشیاء است. طراحی و دکوراسیون داخلی مانند سایر هنرها دارای سبک و سیاق واصول راهنما است که بسته به مهارت، دانش و ترجیحات بهترین شرکت های طراحی و دکوراسیون داخلی متفاوت است و همچنین با گذشت زمان هم تغییر می کند.

در یک جمله، انتخاب بهترین و با تجربه ترین شرکت در طراحی داخلی و دکوراسیون خانه و محیط های کاری می تواند زندگی خانوادگی و حرفه ای شما را به شدت تغییر دهد!

طراحی و دکوراسیون داخلی از آن خدماتی است که تا دریافت نکرده اید، اهمیت چندانی به آن نمی‌دهید.ولی پس از استفاده از استخدام بهترین شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی، دیگر بدون آن نمی‌توانید زندگی کنید!

اعضای خانواده به لطف طراحی و دکوراسیون داخلی می توانند از محیطی زیبا و گرم در خانه خود لذت ببرند که باعث شادی و آرامش بیشتر آنها می شود. در عین حال می توانید با طراحی اصولی و حرفه ای از کمترین فضای موجود به طور موثر و کارآمد استفاده کنید.

طراحی و دکوراسیون داخلی در محیط کار نه تنها هزینه های جاری محل کار مانند هزینه مصرف انرژی و نگهداری ابزار و تجهیزات را کاهش می دهد، بلکه محیطی پر جنب و جوش را در راستای اهداف شرکت ایجاد می کند و کارایی کار را به شدت افزایش می دهد.

ایجاد فضایی که در عین زیبایی و اثرگذاری، کارایی و بازدهی هم داشته باشد، در واقع همان  طراحی و دکوراسیون داخلی است. اگر انتخاب بهترین شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی به درستی انجام شود، تلفیقی از اصول صحیح و حرفه ای طراحی داخلی با حس زیبایی شناسی طراح، فضایی را ایجاد می کند که نشان دهنده هویت صاحب خانه یا هویت سازمان و همچنین درک و فهم خواسته های او یا رهبران سازمان از فضارا به نمایش می‌گذارد.

نکات مهم در طراحی داخلی و دکوراسیون :

تصویر نکات مهم در طراحی داخلی و دکوراسیون

 • به جای تمرکز بر روی هر دیوار اتاق هنگام طراحی و دکوراسیون داخلی، ترجیحاً دیواری را که بیشتر قابل مشاهده است طراحی کنید و از آن به عنوان نقطه کانونی اتاق برای تسهیل چیدمان استفاده کنید.
 • ترجیحاً اگر فضای شما جدا است، برای هر قسمت از خانه یک رنگ متمایز و خاص را در نظر بگیرید.
 • فضای داخلی خانه خود را خلوت نگه دارید و از خرید هر چیز اضافی خودداری کنید.
 • هنگام انتخاب اقلام و چیدمان آنها خلاقیت داشته باشید.
 • هنگام طراحی و دکور منزل، به تناسب توجه کنید و از خرید اثاثیه و لوازمی که متناسب با آن فضا نیستند، خودداری کنید.
 • استفاده حداکثری از فضای موجود یکی از نکات کلیدی در طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق است.

محاسبه هزینه های طراحی داخلی و دکوراسیون :

تصویر محاسبه هزینه های طراحی و دکوراسیون

چهار روش زیر معمولا برای تعیین هزینه طراحی داخلی و دکوراسیون استفاده می شود:

 • اولین روش برآورد هزینه ها، به شکل یک ساعت است و در درجه اول برای مشاوره استفاده می شود.
 • دومین روش برآورد هزینه ها،شامل عقد قرارداد و انجام کار در قالب یک قرارداد کاری است و طراحی ودکوراسیون داخلی به عنوان درصدی از کل هزینه پروژه می باشد.
 • سومین روش برآورد هزینه ها،بر اساس دستمزد ثابت است که توسط شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون تعیین می شود.
 • چهارمین روش برآورد هزینه ها، بر مبنای مساحت و متراژ پروژه می باشد. محاسبه قیمت نهایی طرح به دلیل داشتن حق نظارت و حق مشاوره در این میان در نوسان است.

نتیجه گیری:

همانطور که قبلا گفته شد، انتخاب بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون برای برنامه ریزی داخلی محل سکونت یا محل کار شما می تواند شیوه زندگی یا روش های سازمانی شما را تغییر دهد.

طراحی داخلی و دکوراسیون نه تنها هزینه های جاری را کاهش می دهد، بلکه محیطی پویا را در راستای اهداف فرد ایجاد می کند.

دو معیار دانش و مهارت و همچنین رعایت اصول طراحی داخلی در انتخاب بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون بسیار مهم است. برای انتخاب بهترین شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون در کرج می تواند با صحبت با مشتریان سابق شرکت، بررسی رزومه شرکت و دیدن پروژه های قبلی آن کمک زیادی کند.

تصویر استودیو معماری نکستا دیزاین در کرج

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا